Shape Sensation

Täiuslikult vormiv pesu – seksika figuuri saladus

Tutvu Triumphi „Shape Sensation” kollektsiooniga!

Naiselikult kurvika figuuri ihalejatel on põhjust rõõmustamiseks: algaval hooajal tutvustab Triumph esmakordselt oma uue „Shape Sensation“ kollektsiooni raames kolme innovaatilist ja suurepärastelt figuuri vormivate omadustega pesusarja. Tegemist on täiesti uudse kontseptsiooniga pesutööstuses, mis pälvis tähelepanu juba möödunud sügisel: mitte kunagi varem ei ole vormiv pesu näinud välja sedavõrd seksikas ja stiilne!

See on glamuur, kaunis välimus ja suurepärane istuvus ühes komplektis! See võimaldab sul särada, samal ajal vormides sinu figuuri täiuseni. „Shape Sensation” kollektsiooni kuuluva pesu abil saavutad nii jalustrabava dekoltee, peene piha, lameda kõhu, siledad reied kui ka pringid tuharad.

Lace Sensation on midagi enamat kui lihtsalt pits. Mitte kunagi varem ei ole pitsist pesu näinud välja sedavõrd köitev ja siidiselt sile, vormides samal ajal sinu keha –seda kõike tänu kaasaegsele laserlõiketehnikale ja pesu keskmisele vormivusele.

Retro Sensation ühendab endas möödunud aegade glamuuri ja kaasaegse välimuse. Ringkoes teostatud õmblusteta materjal, millele on lisatud figuuri vormivad elemendid tagab keskmise toestuse ning on salendava efektiga.

Smooth Sensation - see tähendab tugevama toestusega õmblusteta kangast, mis vormib sinu keha veelgi enam, järgides loomulikke kehakontuure. Puhtad jooned, vaevu hoomatavad äärepalistused ja kontrastõmblused annavad pealtnäha lihtsale pesule trendika ilme.

Uuest kollektsioonist leiad mitmesuguseid rinnahoidjaid ja püksikuid, aga ka üleriietest inspireeritud liibuvaid toppe ja bodisid. Hetkel trendikaid halli ja ploomitoone ilmestavad kohustuslik must ja nahakarva roosa.

„Shape Sensation” kollektsioon on sinu võti ihaldusväärse figuuri saavutamiseks. Esmakordselt saad kanda pesu, mis laseb sul särada sinu loomulikus ilus, vormides samas figuuri ja rõhutades kauneid, naiselikke kumerusi. Pesu, mis võimaldab sul tunda ennast seksikana ning mida on mugav kanda.